Rok szkolny 2019/2020

Uczniowskie Laboratorium Informatyczne klasy I-III- I miejsce w I edycji Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020 - opiekun Agnieszka Przybylska

Rok szkolny 2018/2019

Krzysztof Haller - II miejsce w finale "Potyczek informatycznych", które odbyły się w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni -opiekun Renata Wojciechowska
Julia Gomuła - Mistrz Rachunków Matematycznych na szczeblu powiatowym - opiekun Anna Pardela
Zespół teatralny Kameleon - III miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralnym Maska 2019 - opiekun Renata Wojciechowska
Aleksandra Kosicka - II miejsce w konkursie plastycznym Talenty 2019 - opiekun Renata Wojciechowska Rok szkolny 2014/2015

Powiatowy Konkurs Piosenki 2015

Dnia 26 maja 2015 r. odbyło się przesłuchanie w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych Powiatowego Konkursu Piosenki. Julia Cypryańska z klasy IV zajęła 3 miejsce w tym konkursie a Zosia Wróblewska z kl. I gimn. została wyróżniona. Do konkursu uczennice przygotowała p. Renata Wojciechowska.

Ogólnopolski Przegląd Twórczości Teatralnej Maska 2015

21 maja 2015 r. nasz zespół teatralny "Kameleon" pod kierunkiem p. Renaty Wojciechowskiej wystawił sztukę pt. "Dziób w dziób" i zajął w tym przeglądzie trzecie miejsce w kategorii gimnazjum. W przeglądzie tym zostały też nagrodzone za najlepszą kreację aktorską trzy nasze uczennice: Dominika Bagrowska za rolę gołębia Heńka, Michalina Chmiel za rolę gołębicy Marioli i Emilia Kulawiak za rolę wróbla Przemka.

Konkurs Poezji Dziecięcej

Dnia 14 maja 2015 r odbył się w naszej szkole Konkurs Poezji Dziecięcej. Nasza uczennica Klaudia Dziekan zajęła drugie miejsce w tym konkursie. Do konkursu Klaudię przygotowała p. Alicja Fojt.

Talenty 2015

17 kwietnia zakończył się tegoroczny Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży. W przeglądzie uczestniczyli też nasi uczniowie. Sukcesem zakończył się występ naszego zespołu tanecznego Stokrotki - II miejsce oraz występ wokalny Julii Cypryańskiej, która zaśpiewała piosenkę "W moim magicznym domu" i zdobyła wyróżnienie. Do konkursu uczniów przygotowały p. Alicja Fojt i p. Renata Wojciechowska.

Rok szkolny 2013/2014

III MIEJSCE W POWIECIE W PLEBISCYCIE „GIMNAZJUM Z KLIMATEM”

W plebiscycie zorganizowanym przez portal Września NaszeMiasto.pl "Gimnazjum z klimatem" zajęliśmy III miejsce w Powiecie tuż za Gimnazjum w Orzechowie i w Gimnazjum w Miłosławiu. Uzyskaliśmy najlepszy wynik w gminie.

TALENTY 2014

W kategorii recytacja w Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży we Wrześni naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy drugiej - Klaudia Dziekan przygotowana przez p. Alicję Fojt. Klaudia recytowała wiersz Danuty Wawiłow pt. „RUPAKI”. Otrzymała najwyższą notę, zdobywając I miejsce.

NASZ UCZEŃ W FINALE MISTRZOSTW POLSKI

Progress Września awansował do Finału Mistrzostw Polski Kadetów. Jednym z zawodników Progressu jest uczeń naszej szkoły Norbert Jasiecki.

MASKA 2014

Nasz szkolny zespół teatralny "Kameleon" w składzie: Emilia Kulawiak, Wiktoria Cypryańska, Michalina Chmiel, Dominika Bagrowska i Bogna Niszczak otrzymał I miejsce w XI Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Teatralnej Maska 2014 w kat. gimnazjum. Zespół pod kierunkiem p. Renaty Wojciechowskiej przygotował spektakl pt. "Chodź na słówko" Maliny Prześlugi. Zobacz zdjęcia

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI SZKOLNEJ 2014

W Powiatowym Konkursie Piosenki Szkolnej we Wrześni dnia 27 maja wzięły udział trzy wokalistki z naszej szkoły. Michalina Chmiel otrzymała II miejsce, natomiast Julia Jędro i Zosia Wróblewska zdobyły wyróżnienia.

SIATKARSKI SUKCES MARZENINA

9 czerwca na obiektach WOSiR odbył się Finał XV Gimnazjady w Piłce Plażowej Dziewcząt i Chłopców ramach WIMS. Spośród 16 najlepszych drużyn chłopców z całej Wielkopolski duży sukces osiągnęła drużyna z Marzenina zdobywając srebrny medal w Mistrzostwach Wielkopolski w siatkówce Plażowej Chłopców w składzie Mateusz Maćkowiak i Norbert Jasiecki prowadzona przez trenera Artura Szymkowiaka.