PASOWANIE NA UCZNIA KLASY I

26 października nasze dzielne pierwszaki przeżyły wyjątkowy moment swojej szkolnej przygody - pasowanie na ucznia klasy I.
Przygotowywały się przez wiele dni, by w końcu móc z dumą w sercach przeżyć to wydarzenie i trzeba przyznać, że było ono doprawdy niezwykłe.
Uczniowie klasy I zatańczyli poloneza z uczniami klasy VII. Zdenerwowane pierwszaki i równie przejęci swoją ważną rolą siódmoklasiści dali pokaz, który wzruszył serca wielu osób.
Równie ładnie wyszły też inne występy z okazji tego dnia. Każdy dał z siebie naprawdę wiele, nie tylko dzieci, ale także rodzice. Każdy rodzic, który przyszedł ze swoją pociechą na pasowanie, musiał także ślubować, że będzie dobry dla swoich dzieci i będzie dbał i troszczył się o ich edukację. Trzeba przyznać, że rodzice byli czasem bardziej tym przejęci, niż dzieci, ale każdy świetnie dał sobie radę.
Pierwszaki zostały w końcu pasowane wielkim, wiekowym ołówkiem przez panią dyrektor, a potem wszyscy udali się na poczęstunek. Pyszne ciasta przegnały z głowy wszelki stres i można było skupić się na świętowaniu.
Po pasowaniu dla każdego dzielnego pierwszaka znalazł się też upominek.
Z pewnością ani dzieci, ani nauczyciele, ani rodzice nigdy nie zapomną tego wyjątkowego dnia, w którym nowi uczniowie 2023 roku zostali oficjalnie pasowani na ucznia klasy I.
Agnieszka Przybylska
Anna Pardela
Adrianna SzkodaDodano: poniedziałek 6 listopada 2023
Polecane serwisy
Ministerstwo Edukacji Narodowej Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Ośrodek Rozowju Edukacji Kuratorium Oświaty w Poznaniu Września
Mapka dojazdu
Kontakt
Samorządowa Szkoła Podstawowa
im. Marii Konopnickiej
w Marzeninie

ul. Ks. Twardego 22
62-301 Marzenin

tel. 61 438 80 86
fax 61 438 80 86
e-mail: ssp-marzenin@wrzesnia.pl
Godziny pracy sekretariatu

Poniedziałek - Piątek
8.00 - 15.00

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone ssp-marzenin.wrzesnia.pl

Projekt i wykonanie: AJT Project